67-21/QK2C-B56702C4CB2/2T
제조업체 부품 번호:
67-21/QK2C-B56702C4CB2/2T
제조업체/브랜드:
Everlight Electronics
설명의 일부:
LED COOL WHITE DIFF 2PLCC SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Everlight Electronics
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
White, Cool
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2200mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-PLCC
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Supplier Device Package :
2-PLCC
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.25V