ELANSC300-25KI
- 제조업체 부품 번호:
- ELANSC300-25KI
- 제조업체/브랜드:
- Advanced Micro Devices
- 설명의 일부:
- IC MCU 32BIT ROMLESS 208PQFP
- 재고 상태:
- 566
- 제조사 :
- Advanced Micro Devices
- 제품 카테고리 :
- 마이크로컨트롤러
- Connectivity :
- UART/USART
- Core Processor :
- Am386®SXLV
- Core Size :
- 32-Bit Single-Core
- Data Converters :
- EEPROM Size :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of I/O :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TC)
- Oscillator Type :
- External, Internal
- Package / Case :
- 208-BFQFP
- Peripherals :
- DMA, LCD
- Product Status :
- Active
- Program Memory Size :
- Program Memory Type :
- ROMless
- RAM Size :
- Speed :
- 25MHz
- Supplier Device Package :
- 208-PQFP (28x28)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3V ~ 5.5V