HLMP-3907-K0002
제조업체 부품 번호:
HLMP-3907-K0002
제조업체/브랜드:
Broadcom
설명의 일부:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Broadcom
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Green
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
9.07mm
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
111.7mcd
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
T-1 3/4
Viewing Angle :
24°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V