LA E65F-CADA-24-3B5A-50- R33-Z
제조업체 부품 번호:
LA E65F-CADA-24-3B5A-50- R33-Z
제조업체/브랜드:
ams OSRAM
설명의 일부:
LED AMBER 617NM CLEAR 4-PLCC SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ams OSRAM
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Amber
Configuration :
Current - Test :
50mA
Features :
Height (Max) :
3.50mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.60mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
4200mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-PLCC
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Supplier Device Package :
4-PLCC
Viewing Angle :
60°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V