HD6417751F167IV
- 제조업체 부품 번호:
- HD6417751F167IV
- 설명의 일부:
- IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Connectivity :
- EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
- Core Processor :
- SH-4
- Number of I/O :
- 39
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Oscillator Type :
- External
- Package / Case :
- 256-BFQFP Exposed Pad
- Peripherals :
- DMA, POR, WDT
- Product Status :
- Obsolete
- RAM Size :
- 24K x 8
- Speed :
- 167MHz
- Supplier Device Package :
- 256-HQFP (28x28)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 1.6V ~ 2V