HLMP-AG70-Z20DD
제조업체 부품 번호:
HLMP-AG70-Z20DD
설명의 일부:
LED RED DIFFUSED 5MM OVAL T/H
Color :
Red
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
8.90mm
Lens Color :
Lens Size :
5.20mm x 3.80mm
Lens Style :
Oval with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5.40mm L x 4.00mm W
Supplier Device Package :
5mm Oval
Viewing Angle :
30° x 70°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V