5973401507SF
제조업체 부품 번호:
5973401507SF
제조업체/브랜드:
Dialight
설명의 일부:
SM1208 Y 590NM SILENS 7"REEL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Dialight
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Yellow
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.50mm
Lens Color :
Lens Size :
2.30mm x 1.60mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
6.3mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.00mm L x 2.00mm W
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V