XLM2CYK20W
제조업체 부품 번호:
XLM2CYK20W
제조업체/브랜드:
SunLED
설명의 일부:
LED YELLOW CLEAR RADIAL LEAD T/H
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
SunLED
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Yellow
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
7.00mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
5.20mm x 3.80mm
Lens Style :
Oval with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2590mcd
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Radial Lead
Viewing Angle :
70°, 30°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V