ALMD-CM2F-12002
제조업체 부품 번호:
ALMD-CM2F-12002
제조업체/브랜드:
Broadcom
설명의 일부:
LED GREEN ROUND 4SMD
재고 상태:
4
제조사 :
Broadcom
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Green
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
7.00mm
Lens Color :
Green
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
21500mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, Gull Wing
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.20mm L x 4.20mm W
Supplier Device Package :
4-SMD
Viewing Angle :
23°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V