VLMY2100-GS08
제조업체 부품 번호:
VLMY2100-GS08
제조업체/브랜드:
Vishay Semiconductor - Opto Division
설명의 일부:
LED YELLOW CLEAR SMD MINILED SMD
재고 상태:
528
제조사 :
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Yellow
Configuration :
Standard
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Lens Size :
1.50mm x 0.90mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
7.1mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.20mm L x 1.40mm W
Supplier Device Package :
SMD MiniLED
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V