150505YS73300
제조업체 부품 번호:
150505YS73300
제조업체/브랜드:
Würth Elektronik
설명의 일부:
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
재고 상태:
980
제조사 :
Würth Elektronik
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Yellow
Configuration :
Independent
Current - Test :
150mA
Features :
Height (Max) :
1.65mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
4.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2020 (5050 Metric)
Size / Dimension :
5.00mm L x 5.00mm W
Supplier Device Package :
5050
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V