150066YV54050
제조업체 부품 번호:
150066YV54050
제조업체/브랜드:
Würth Elektronik
설명의 일부:
WL-SBCD SMT BI-COLOR CHIP LED DI
재고 상태:
1,770
제조사 :
Würth Elektronik
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Green, Yellow
Configuration :
Independent
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
0.65mm
Lens Color :
Lens Size :
1.50mm x 1.10mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
60mcd Green, 130mcd Yellow
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0606 (1616 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.60mm L x 1.50mm W
Supplier Device Package :
0606
Viewing Angle :
130°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V Green, 2V Yellow