CMD15-21VYC/TR8
제조업체 부품 번호:
CMD15-21VYC/TR8
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED YELLOW CLEAR 1206 SMD
재고 상태:
1,474
제조사 :
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Yellow
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.30mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.00mm x 1.50mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
6mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.20mm L x 1.50mm W
Supplier Device Package :
1206
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V