APFA2507B2R2C
제조업체 부품 번호:
APFA2507B2R2C
제조업체/브랜드:
Kingbright
설명의 일부:
LED RA RED BLUE 2.5X.7MM SMD
재고 상태:
3,000
제조사 :
Kingbright
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Blue, Red
Configuration :
Common Anode
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.10mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.10mm x 0.70mm
Lens Style :
Rectangle with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
65mcd Blue, 250mcd Red
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.50mm L x 1.10mm W
Supplier Device Package :
4-SMD
Viewing Angle :
130°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.3V Blue, 2.5V Red