151033GS03000
제조업체 부품 번호:
151033GS03000
제조업체/브랜드:
Würth Elektronik
설명의 일부:
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H
재고 상태:
11,452
제조사 :
Würth Elektronik
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Green
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
5.55mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
3.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
15000mcd
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
3mm Round
Viewing Angle :
30°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V