FTLX3613M349
- 제조업체 부품 번호:
- FTLX3613M349
- 설명의 일부:
- TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
- Applications :
- Fibre Channel Links
- Data Rate :
- 9.95 ~ 11.3Gbps
- Voltage - Supply :
- 3.3V, 5V