APHHS1005LSECK/J4-PF
제조업체 부품 번호:
APHHS1005LSECK/J4-PF
제조업체/브랜드:
Kingbright
설명의 일부:
LED ORANGE CLEAR 2SMD
재고 상태:
9,287
제조사 :
Kingbright
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Orange
Configuration :
Independent
Current - Test :
2mA
Features :
Height (Max) :
0.60mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
0.80mm x 0.50mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
100mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.00mm L x 0.50mm W
Supplier Device Package :
2-SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.8V