AA3527AZGSK-30MAV
제조업체 부품 번호:
AA3527AZGSK-30MAV
제조업체/브랜드:
Kingbright
설명의 일부:
LED GREEN CLEAR SMD
재고 상태:
25,840
제조사 :
Kingbright
제품 카테고리 :
LED 표시 - 개별
Color :
Green
Configuration :
Independent
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
2.15mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
700mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, J-Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.70mm W
Supplier Device Package :
4-SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.5V