TC15-11YWA
- 제조업체 부품 번호:
- TC15-11YWA
- 설명의 일부:
- LED MATRIX 8X8 1.5" 590NM YW
- Color :
- Yellow
- Millicandela Rating :
- 10mcd
- Size / Dimension :
- 1.50" L x 1.50" W x 0.41" H (38.10mm x 38.10mm x 10.40mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.1V