TC12-11YWA
- 제조업체 부품 번호:
- TC12-11YWA
- 설명의 일부:
- LED MATRIX 5X7 1.2" 590NM YW
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Color :
- Yellow
- Internal Connection :
- Common Anode Row, Common Cathode Column
- Millicandela Rating :
- 13mcd
- Size / Dimension :
- 0.90" L x 1.54" W x 0.32" H (22.90mm x 39.00mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.1V