TBC24-22EGWA
- 제조업체 부품 번호:
- TBC24-22EGWA
- 설명의 일부:
- LED MATRIX 5X8 2.4" HER/GRN
- Configuration :
- 5 x 8
- Millicandela Rating :
- 19mcd Green, 16mcd Red
- Size / Dimension :
- 1.50" L x 2.39" W x 0.35" H (38.10mm x 60.80mm x 8.90mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V Green, 2V Red