CG-P-M12-1.5
- 제조업체 부품 번호:
- CG-P-M12-1.5
- 제조업체/브랜드:
- Adam Tech
- 설명의 일부:
- PLASTIC CABLE GLAND 4-6.5MM
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Adam Tech
- 제품 카테고리 :
- 케이블 및 코드 그립
- Color :
- Conduit Hub Size :
- Includes :
- Locknut, Seal
- Ingress Protection :
- IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Operating Temperature :
- Outside Cable Diameter (Max) :
- 0.256" (6.50mm)
- Outside Cable Diameter (Min) :
- 0.157" (4.00mm)
- Panel Hole Size :
- 0.484" (12.3mm)
- Product Status :
- Active
- Thread Length :
- 0.472" (12.00mm)