SPC5514EBVLQ48
- 제조업체 부품 번호:
- SPC5514EBVLQ48
- 제조업체/브랜드:
- Freescale Semiconductor
- 설명의 일부:
- 32-BIT, FLASH, E200 CPU, 48MHZ
- 재고 상태:
- 360
- 제조사 :
- Freescale Semiconductor
- 제품 카테고리 :
- 마이크로컨트롤러
- Connectivity :
- CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
- Core Processor :
- e200z1
- Core Size :
- 32-Bit Dual-Core
- Data Converters :
- A/D 40x12b
- EEPROM Size :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of I/O :
- 111
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Oscillator Type :
- External
- Package / Case :
- 144-LQFP
- Peripherals :
- DMA, POR, PWM, WDT
- Product Status :
- Active
- Program Memory Size :
- 512KB (512K x 8)
- Program Memory Type :
- FLASH
- RAM Size :
- 32K x 8
- Speed :
- 48MHz
- Supplier Device Package :
- 144-LQFP (20x20)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 4.5V ~ 5.25V