SE03-LP2835S-14100
- 제조업체 부품 번호:
- SE03-LP2835S-14100
- 제조업체/브랜드:
- XSSY
- 설명의 일부:
- 100mA MINIMUM RADIATION INTNSITY
- 제조사 :
- XSSY
- 제품 카테고리 :
- LED 이미터 - 적외선, UV, 가시광선
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 100mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Orientation :
- Top View
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Radiant Intensity (Ie) Min @ If :
- 25mW/sr @ 100mA
- Type :
- Infrared (IR)
- Viewing Angle :
- 100°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.3V ~ 1.7V