LTP-1257AA-01
제조업체 부품 번호:
LTP-1257AA-01
제조업체/브랜드:
LITEON
설명의 일부:
DISPLAY DOT MATRX O,G 1.2" 5X7
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
LITEON
제품 카테고리 :
LED 도트 매트릭스 및 클러스터
Color :
Green, Orange-Red
Configuration :
5 x 7
Interface :
Internal Connection :
Common Cathode Row, Common Anode Column
Millicandela Rating :
4.8mcd Green, 4.8mcd Orange-Red
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.90" L x 1.25" W x 0.32" H (22.90mm x 31.80mm x 8.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V Green, 2V Orange-Red