VAOM-A12571S-BW/40
제조업체 부품 번호:
VAOM-A12571S-BW/40
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
DISPL 1.2" DOT-MATRIX SUP RED CA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
LED 도트 매트릭스 및 클러스터
Color :
Red
Configuration :
5 x 7
Interface :
Internal Connection :
Common Cathode Row, Common Anode Column
Millicandela Rating :
13mcd
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.25" L x 0.89" W x 0.31" H (31.70mm x 22.60mm x 8.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.8V