SA18-11SURKWA
- 제조업체 부품 번호:
- SA18-11SURKWA
- 설명의 일부:
- 1.8" RED LED DISPLAY
- Color :
- Red
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 1.75" (44.50mm)
- Package / Case :
- 10-DIP (1.900", 48.26mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Size / Dimension :
- 2.205" H x 1.496" W x 0.433" D (56.00mm x 38.00mm x 11.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 5.55V