SA15-11SURKWA
- 제조업체 부품 번호:
- SA15-11SURKWA
- 설명의 일부:
- 1.5" RED LED DISPLAY
- Color :
- Red
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 1.50" (38.10mm)
- Millicandela Rating :
- 210mcd
- Package / Case :
- 10-DIP (1.600", 40.64mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Size / Dimension :
- 1.850" H x 1.305" W x 0.502" D (47.00mm x 33.15mm x 12.75mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.7V