CDDC50R3WF
- 제조업체 부품 번호:
- CDDC50R3WF
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.50" DUAL RED 18DI
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.50" (12.70mm)
- Millicandela Rating :
- 60mcd
- Package / Case :
- 16-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 85mW
- Size / Dimension :
- 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V