CDDC30RR1W
- 제조업체 부품 번호:
- CDDC30RR1W
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.30" DUAL RED 10DI
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.30" (7.62mm)
- Millicandela Rating :
- 8mcd
- Package / Case :
- 10-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 72mW
- Size / Dimension :
- 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V