CDQC28GT2WB
- 제조업체 부품 번호:
- CDQC28GT2WB
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.28" QUAD GREEN 12
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Color :
- Green
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.28" (7.00mm)
- Millicandela Rating :
- 100mcd
- Package / Case :
- 12-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 120mW
- Size / Dimension :
- 0.394" H x 1.268" W x 0.228" D (10.00mm x 32.20mm x 5.80mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.2V