SSP-LXS2443S16A
- 제조업체 부품 번호:
- SSP-LXS2443S16A
- 제조업체/브랜드:
- Lumex, Inc.
- 설명의 일부:
- LED 62MM SQR 16LED-CLUSTR SUPYEL
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- 4 x 4
- Interface :
- Internal Connection :
- Common Anode Row, Common Cathode Column
- Millicandela Rating :
- 1200mcd
- Size / Dimension :
- 2.44" L x 2.44" W x 0.70" H (62.00mm x 62.00mm x 17.70mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.1V