TC12-11SURKWA
- 제조업체 부품 번호:
- TC12-11SURKWA
- 설명의 일부:
- 1.2" 5X7 DOT MATRIX RED LED DISP
- 재고 상태:
- 204
- Color :
- Red
- Internal Connection :
- Common Cathode
- Millicandela Rating :
- 130mcd
- Size / Dimension :
- 1.54" L x 0.90" W x 0.32" H (39.00mm x 22.90mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.85V