DC56-11SYKWA
- 제조업체 부품 번호:
- DC56-11SYKWA
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.56" DBL YLW 18DIP
- Color :
- Yellow
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.56" (14.22mm)
- Millicandela Rating :
- 130mcd
- Package / Case :
- 18-DIP (0.600", 15.24mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Size / Dimension :
- 0.984" H x 0.750" W x 0.268" D (25.00mm x 19.05mm x 6.80mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V