SSP-LXS1822UP16A
- 제조업체 부품 번호:
- SSP-LXS1822UP16A
- 설명의 일부:
- LED T-8MM 46MM SQ 16LED ULT PGRN
- Color :
- Green
- Configuration :
- 4 x 4
- Interface :
- Internal Connection :
- Common Anode Row, Common Cathode Column
- Millicandela Rating :
- 5000mcd
- Size / Dimension :
- 1.82" L x 1.82" W x 0.49" H (46.33mm x 46.33mm x 12.45mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.5V