XZFABBA10C
- 제조업체 부품 번호:
- XZFABBA10C
- 설명의 일부:
- DISPLAY 14SEG 0.4" SGL BLU 16SMD
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.40" (10.16mm)
- Number of Characters :
- 1
- Package / Case :
- 16-SMD, No Lead
- Power Dissipation (Max) :
- 120mW
- Size / Dimension :
- 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.05V