SA43-13GWA
- 제조업체 부품 번호:
- SA43-13GWA
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.43" SGL GRN 14DIP
- Color :
- Green
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.43" (10.92mm)
- Millicandela Rating :
- 10mcd
- Package / Case :
- 14-DIP (0.300", 7.62mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 62.5mW
- Size / Dimension :
- 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V