CDSA56RR1WF
- 제조업체 부품 번호:
- CDSA56RR1WF
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Color :
- Red
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.56" (14.20mm)
- Millicandela Rating :
- 18mcd
- Power Dissipation (Max) :
- 70mW
- Size / Dimension :
- 0.748" H x 0.500" W x 0.315" D (19.00mm x 12.70mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V