CDSA80RR1W
- 제조업체 부품 번호:
- CDSA80RR1W
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.80" SGL RED 16DIP
- Color :
- Red
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.80" (20.32mm)
- Millicandela Rating :
- 24mcd
- Package / Case :
- 16-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 72mW
- Size / Dimension :
- 1.091" H x 0.787" W x 0.330" D (27.70mm x 20.00mm x 8.40mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V