LDQ-M2212RI-UPG
- 제조업체 부품 번호:
- LDQ-M2212RI-UPG
- 제조업체/브랜드:
- Lumex, Inc.
- 설명의 일부:
- DISP 7SEG 0.22" 4.5DIG GRN 14DIP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Lumex, Inc.
- 제품 카테고리 :
- LED 문자 및 숫자
- Color :
- Green
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.22" (5.59mm)
- Display Format :
- Display Type :
- 7-Segment
- Millicandela Rating :
- 17mcd
- Number of Characters :
- 4.5
- Package / Case :
- 14-DIP (0.300", 7.62mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 100mW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.710" H x 0.330" W x 0.178" D (18.03mm x 8.38mm x 4.53mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.5V