LDQ-N3606RI
- 제조업체 부품 번호:
- LDQ-N3606RI
- 설명의 일부:
- DISP 7SEG 0.36" QUAD RED 12DIP
- Color :
- Red
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.36" (9.20mm)
- Millicandela Rating :
- 9mcd
- Package / Case :
- 12-DIP (0.400", 10.16mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 105mW
- Size / Dimension :
- 1.181" H x 0.551" W x 0.283" D (30.00mm x 14.00mm x 7.20mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.8V