LDQ-M5204RI-SI
- 제조업체 부품 번호:
- LDQ-M5204RI-SI
- 설명의 일부:
- DISP 7SEG 0.52" 4.5DIG RED 14DIP
- Color :
- Red
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.52" (13.20mm)
- Millicandela Rating :
- 22mcd
- Number of Characters :
- 4.5
- Package / Case :
- 14-DIP (0.600", 15.24mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 100mW
- Size / Dimension :
- 1.980" H x 0.748" W x 0.285" D (50.30mm x 19.00mm x 7.25mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V