CDSA400Y1W
- 제조업체 부품 번호:
- CDSA400Y1W
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 4.00" SGL YELLOW 10
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Color :
- Yellow
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 4.00" (101.60mm)
- Millicandela Rating :
- 60mcd
- Power Dissipation (Max) :
- 100mW
- Size / Dimension :
- 4.800" H x 3.540" W x 0.590" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V