CDSABF400R2GT2WB
- 제조업체 부품 번호:
- CDSABF400R2GT2WB
- 제조업체/브랜드:
- ChromeLED
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED/GREEN
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- ChromeLED
- 제품 카테고리 :
- LED 문자 및 숫자
- Color :
- Green, Red
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 4.00" (101.60mm)
- Display Format :
- Display Type :
- 7-Segment
- Millicandela Rating :
- 60mcd Green, 60mcd Red
- Number of Characters :
- 1
- Package / Case :
- 18-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 80mW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.800" H x 3.540" W x 0.590" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.2V Green, 2V Red