CDSC15R21WB
- 제조업체 부품 번호:
- CDSC15R21WB
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 1.50" SGL RED 10DIP
- Color :
- Red
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 1.50" (38.10mm)
- Millicandela Rating :
- 80mcd
- Package / Case :
- 10-DIP
- Power Dissipation (Max) :
- 70mW
- Size / Dimension :
- 1.732" H x 1.205" W x 0.315" D (44.00mm x 30.60mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V