SA39-11GWA
제조업체 부품 번호:
SA39-11GWA
설명의 일부:
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL GRN 10DIP
재고 상태:
재고 없음
Color :
Green
Current - Test :
20mA
Digit/Alpha Size :
0.39" (10.00mm)
Millicandela Rating :
6.4mcd
Package / Case :
10-DIP (0.300", 7.62mm)
Power Dissipation (Max) :
62.5mW
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V