XZFMOK10A2
- 제조업체 부품 번호:
- XZFMOK10A2
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7-SEG 0.4" DBL ORG 20SMD
- Color :
- Orange
- Common Pin :
- Common Anode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.40" (10.16mm)
- Display Format :
- Display Type :
- 7-Segment
- Millicandela Rating :
- 15mcd
- Package / Case :
- 20-SMD, No Lead
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Size / Dimension :
- 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V