INND-SS30AAG
제조업체 부품 번호:
INND-SS30AAG
제조업체/브랜드:
Inolux
설명의 일부:
DISPLAY 7SEG 0.3" SGL AMB 10SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Inolux
제품 카테고리 :
LED 문자 및 숫자
Color :
Amber
Common Pin :
Common Anode
Current - Test :
20mA
Digit/Alpha Size :
0.30" (7.62mm)
Display Format :
Display Type :
7-Segment
Millicandela Rating :
9mcd
Number of Characters :
1
Package / Case :
10-SMD, No Lead
Power Dissipation (Max) :
70mW
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V