INND-SS56GAG
- 제조업체 부품 번호:
- INND-SS56GAG
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.56" SGL GRN 10SMD
- Color :
- Green
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.56" (14.22mm)
- Millicandela Rating :
- 70mcd
- Power Dissipation (Max) :
- 114mW
- Size / Dimension :
- 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.2V