XZFAMOK10A2
제조업체 부품 번호:
XZFAMOK10A2
제조업체/브랜드:
SunLED
설명의 일부:
DISPLAY 14SEG 0.4" DBL ORG 32SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
SunLED
제품 카테고리 :
LED 문자 및 숫자
Color :
Orange
Common Pin :
Common Anode
Current - Test :
10mA
Digit/Alpha Size :
0.40" (10.16mm)
Display Format :
Display Type :
14-Segment, Alphanumeric
Millicandela Rating :
13mcd
Number of Characters :
2
Package / Case :
32-SMD, No Lead
Power Dissipation (Max) :
75mW
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.748" H x 0.740" W x 0.148" D (19.00mm x 18.80mm x 3.75mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V